Happy Mind

0%

Мета: Негайне полегшення при сильному стресі. Вправа ефективна, навіть коли стрес виник внаслідок травмуючих спогадів. Вміння швидко зосередити свою увагу на теперішньому моменті, завдяки чому відключитись від неприємних спогадів минулого.

По бажанню встань, зручно сядь або ляж, тримай очі відкритими.

Озирнись навколо себе і знайди поглядом п’ять предметів, що бачиш поруч. Назви вголос ці речі, використовуй конкретні слова і ознаки, щоб описати те, що ти бачиш.

Потім прислухайся і виділи з навколишнього шуму чотири звуки, які ти чуєш поруч себе. Проговори вголос, які вони і використовуй якомога конкретніші слова, щоб охарактеризувати ці звуки. Наприклад, дитячі голоси, гул автомобілів, щебет птахів, цокання годинника тощо.

Переведи увагу і швидко знайді у своєму найближчому оточенні три речі, яких ти можеш торкнутися. Назви вголос, які вони на дотик, використовуючи конкретні слова і короткі характеристики.

Потім знайди дві речі у твоєму найближчому оточенні, які мають запах. Назви вголос що це за предмети, який запах ти відчуваєш.

Знайди у поруч з собою щось їстівне, що ти можеш скуштувати. Проговори вголос, що це таке.

Випий дуже маленькими ковтками стакан води, відзначаючи смак та температуру води, а також звуки ковтання.

Перемикни повністю свою увагу на якесь просте динамічне заняття. Наприклад: 20 хвилин любої фізичної активності. Легка зарядка чи пробіжка, боксування подушки та ін

Тренуй перемикати повністю увагу зі стресу, на інші заняття і вже скоро ти навчишся не застрягати в негативі. Активні фізичні вправи допоможуть виробляти організму гормон радості — ендорфін, який допоможе тобі у вирішенні життєвих задач та бути більш впевненим у собі.

Вправа завершена!

Прокрутить вверх