Happy Mind

0%

Мета: навчитися зупиняти гнів на початку подразливої події та спрямовувати його енергію на благо.

Визнач очевидні тригери, які тебе злять і максимально зменши їх вплив на тебе. Наприклад, якщо тебе дратує знайомий, скороти до мінімуму спілкування з ним.

Згадай, які емоції, думки та ситуації передували твоєму гніву раніше. Подумай, як ти зараз ставишся до цих емоцій. Наступного разу згадай і визнач їх, коли відчуєш наростання гніву, і ти зможеш зупинити його вчасно.
.

Вербалізація. Говори співрозмовнику про своє наростаюче обурення, досаду або роздратування. Не пригнічуй почуття, а вияви їх, не чекаючи виплеску гніву.

Дай вихід гніву безпечними способами, не пригнічуючи його. Усамітнись і покричи, використай фізичне навантаження або навіть побий подушку кулаками.і.

Тренуй тіло. Розплануй здоровий сон, фізичну активність та правильне харчування. Це значно покращить стресостійкість.

Зупини вигорання. Заплануй графік сну, роботи та відпочинку, чого б тобі це не коштувало. Це на 50% скоротить стрес і додасть сил протистояти гніву.

Доклади зусиль, і ти навчишся не тільки контролювати руйнівний гнів, але і спрямовувати його для досягнення потрібних тобі результатів. Роби кроки цієї вправи повністю або вибірково.

Вправа завершена!

Прокрутить вверх